Мене звати Анна.
 

Я мама дворічної дівчинки Єви, яка надихає мене на звершення і розкриття власних талантів, що в свою чергу спонукає мене творити, аби зробити її життя захопливішим та яскравішим, і додати у повсякденність часточку краси, натхнення та щастя.
 

Якось я відчула, що ідей у мене більше, ніж може вмістити в себе світ однієї маленької синьоокої дівчинки. Тому я вирішила ділитися - з іншими. З іншими діточками та їхніми матусями, дівчатами та жінками, які створюють, втілюють та об’єднуються для того, щоб примножити спільні зусилля у прагненні розфарбувати світ наших дітей у живі та радісні кольори і забезпечити його затишок.

 

Таким чином, мої втілені та задумані ідеї об’єднались в один проект - молодий бренд Kika kids, який набув свого формату та обрисів у липні 2016 року.

 

Kika kids - це стильні предмети декору для дитячої, що дарують натхнення і розвивають уяву та почуття прекрасного. Втім, як виявилось, чимало речей Kika kids припали до смаку і самим дорослим, поціновувачам стилю та естетики, і тому окрім дитячої вони зайняли своє гідне місце у повноцінному “дорослому” інтер’єрі оселі.

 

Серед предметів декору Kika kids - мотиваційні постери, еко-мішки для зберігання дитячих іграшок (та батьківських нервів), ловці снів, дерев’яні розвиваючі іграшки, подушки-вузли різноманітних кольорів, виготовлені із приємних на дотик та якісних тканин, а також настінні календарі із авторськими ілюстраціями та наклейками для планування важливих справ та подій.

 

Прагнення наповнити прекрасним кожен день життя - основа цінностей Kika kids.

Kika kids - Kids' decor and more!